Hakkımızda

Bazyol İnşaat, ulusal alanda hep daha iyi hizmetler sunmak amacıyla sahasına giren bütün konularda rekabet edebilecek düzeyde sağlam temeller üzerine oturtulmuş bir büyümeyi hedef edinmiştir. Bazyol İnşaat ilk günden itibaren olduğu gibi son güne kadar çevreye saygılı olmak sağlık ve emniyeti her zaman ön planda tutmak, kalite ve sağlamlığı temin etmek mükemmelliği yakalamak, güvenilirliği koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli bir gelişme içinde olacaktır. Çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır. Bu amaçla; konusunda uzman teknik kadrosu, profesyonel, takım çalışmasına yatkın, çağdaş analitik düşünceye sahip ekibi, ödünsüz kalite anlayışıyla insanlara daha rahat ve çağdaş bir yaşam sunan projeleri geliştirmeye ve bunları hayata geçirmeye devam etmekte olup, inşaat sektöründe kendine sağlam bir yer edinmiştir.

Misyonumuz

Üstlendiğimiz projelerin müşterilerimize en yüksek değer ve memnuniyet sağlayacak şekilde gerçekleştirilmesi için, en yeni ve en modern mühendislik ve inşaat teknolojilerini sağlamak Bazyol İnşaat’ın taahhüdüdür. Bu taahhüdün bir parçası olarak, inşaa ettiğimiz işlerin kalitesinin bizi müşterilerimiz nezninde en saygıdeğer firmalar arasına koyacağına inanmaktayız. Bazyol İnşaat olarak başarının insandan kaynaklandığını biliyoruz. Biz, üyeleri yaptığı her şeye değer katmak için gayret sarf eden büyük bir aileyiz. Her birimiz, hizmet ettiğimiz şirketin ihtiyaçlarını karşılamada üstüne düşen hayatı rolün farkında. Aile üyelerimizin haklarına ve itibarına saygı duyuyoruz.

Vizyonumuz

Bazyol İnşaat, aktif olduğu bölgede, sunduğu inşaat hizmetleriyle lider olmayı hedeflemektedir. Bu amacı gerçekleştirmek için hedeflediğimiz uzun dönem stratejilerimiz söyledir: En zor projelerde, en gelişmiş teknolojilerle çalışmak, zor bölge ve koşullarda çalışmanın uzmanı olmak, çalışma yöntemlerimizi, teknolojimizi, verimlilik ve performansımızı sürekli geliştirmek, hizmetlerimizde farklılaşmak ve rekabet edebilirliğimizi arttırmak için yenilikleri kullanmak, şirketimizin stratejik hedeflerini ve çıkarlarını geliştirmek, çalışanların, yönetimin ve hükümet kuruluşlarının değişen ihtiyaçlarına karşı duyarlı olmak, tercih edilen işveren olarak Bazyol İnşaat’ın itibarini sağlamak ve sürdürmek, karşılıklı güven ve saygının bulunduğu, tüm çalışanların kendini değerli hissettiği, misyonumuzu başarmak için en iyi çabalarını sarf edebildiği bir işyeri kültürü sağlamak, gerçekleştirilen görevler ile ilgili yasa ve yönergeleri bilmek ve bunlara uymaktır.

İlkelerimiz

Bazyol İnşaat; yenilikçidir ve çağın getirdiği değişimlere açıktır. Gerek üzerinde yaşadığımız coğrafyanın mimari zenginliğinin gerekse edindiği tecrübelerin birikimi ve marka değerinin özgüvenini taşıyarak adımlarını atar. İş ortaklarına, müşterilerine ve çalışanlarına karşı yaklaşımında dürüst, güvenilir ve şeffaf davranır. Müşteri memnuniyetini her durumda ve her koşulda ön planda tutar. Çalışmalarında verimli ve etkin olmaya özen gösterir. Kaliteye ve sonuç odaklı olmaya önem verir, projelerini hayata geçirirken çevreye karşı duyarlı ve saygılı davranır.

Hizmetlerimiz

Bazyol İnşaat, kurumsal sorumluluk ve vatandaşlık bilinci çerçevesinde, uzmanı olduğu inşaat sektöründe her zaman en yenisini, en gelişmiş teknolojiyi ve en uygun çözümü sunmayı hedeflemektedir. Köklü ve öncü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübesiyle; sürekli ve dengeli bir şekilde büyüyen Bazyol İnşaat, sektörünün beklentilerini karşılayacak, yeniliğin ve değişimin ön planda tutulduğu birçok kamu kurum ve kuruluşlarının bina inşaatlarına imza atmıştır. Bazyol İnşaat, kaliteden ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile inşaat ve taahhüt işlerinde sektördeki yerini daima ileriye taşımayı hedeflemektedir.